Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust Just noored puhkpillimängijad on need, kes tulevikus kannavad edasi meie puhkpillimuusika traditsiooni. Vääna-Jõesuu koolis moodustati (10. aprillil 2019) puhkpilliorkester. Huvilisi, kes puhkpilli mängida tahtsid, oli palju. Kuna pillide arv on piiratud, siis tublimatest tublimad said koha sisse võtta orkestris. Tulevikus saab mängijaid juurde tulla. jpg 2,7Mb) Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust puhkpilliorkester

Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust puhkpilliorkester

Just noored puhkpillimängijad on need, kes tulevikus kannavad edasi meie puhkpillimuusika traditsiooni. Vääna-Jõesuu koolis moodustati (10. aprillil 2019) puhkpilliorkester. Huvilisi, kes puhkpilli mängida tahtsid, oli palju. Kuna pillide arv on piiratud, siis tublimatest tublimad said koha sisse võtta orkestris. Tulevikus saab mängijaid juurde tulla.

Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust puhkpilliorkester

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust

( jpg 2,7Mb) Just noored puhkpillimängijad on need, kes tulevikus kannavad edasi meie puhkpillimuusika traditsiooni. Vääna-Jõesuu koolis moodustati (10. aprillil 2019) puhkpilliorkester. Huvilisi, kes puhkpilli mängida tahtsid, oli palju. Kuna pillide arv on piiratud, siis tublimatest tublimad said koha sisse võtta orkestris. Tulevikus saab mängijaid juurde tulla.

Vääna-Jõesuu koolis alustas tegevust puhkpilliorkester

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »