Laulu- ja Pillilahing 2021 Võistlejaid hindas ¾ürii koosseisus: Priit Sonn (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) Mariell Aren (koorijuht/ajakirjanik) Merike Toro (koorijuht) Tarvi Tasane (Põhja-Pärnumaa vald) Valdo Rüütelmaa (Eesti Puhkpillimuusika Ühing) Tulemused: I koht Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester dirigendid Tarmo Kivisilla ja Diana Mäeväli Segakoor Vox Populi, dirigent Janne Fridolin (koori eripreemia)   II koht Kaitseliidu Pärnumaa Maleva Orkester Saxon (orkestri eripreemia) dirigendid Kaido Kivi ja Sigrid Hint  Segakoor Endla, dirigent Kadri Põder    Laulu- ja Pillilahing 2021

Laulu- ja Pillilahing 2021

Laulu ja pillilahing Pärnu - Jaagupis pühapäeval 12. juunil 2016 tulemused:

*Viljandi Muusikakooli puhkpilliorkester, Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor, dirigent Bert Langeler 47, 8 punkti Grand Prix 1000.Parima seade preemia Tonio Tamra
*Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester ja Tallinna Tehnikagümnaasiumi poistekoor, dirigent Tarmo Kivisilla 41,8 punkti II koht 400.Koori ja orkestri koostöö preemia Publikupreemia 200,.
*Tallinna Ülikooli puhkpilliorkester ja Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli segakoor, dirigendid Raul Talmar ja Valdo Rüütelmaa 40,8 punkti III koht 200.
*Puhkpilliorkester Saxon ja Endla Segakoor, dirigendid Kaido Kivi ja Kadri Põder 40,6 punkti III koht 200.
*Lihula Muusika- ja Kunstikooli/Kaitseliidu Lääne Maleva Orkester ja Lääne ringkonna Kodutütarde/Noorkotkaste projektkoor, dirigent Mati Põdra 31,2 punkti Diplom

®ürii koosseis: Priit Sonn (EPÜ), Jüri Rent (Eesti Kooriühing), Kersti Seitam (Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA), Mirje Mändla (Muusikaajakirjanik), Tiia Kallastu (Halinga vald)

 

 

12. septembril 2021 toimus Pärnu-Jaagupi Koolipargis
Laulu- ja Pillilahing 2021.

Võistlejaid hindas ¾ürii koosseisus:
Priit Sonn (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)
Mariell Aren (koorijuht/ajakirjanik)
Merike Toro (koorijuht)

Tarvi Tasane (Põhja-Pärnumaa vald)
Valdo Rüütelmaa (Eesti Puhkpillimuusika Ühing)

Tulemused:
I koht
Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester
dirigendid Tarmo Kivisilla ja Diana Mäeväli
Segakoor Vox Populi, dirigent Janne Fridolin (koori eripreemia)  

II koht
Kaitseliidu Pärnumaa Maleva Orkester Saxon (orkestri eripreemia)
dirigendid Kaido Kivi ja Sigrid Hint 
Segakoor Endla, dirigent Kadri Põder 
 

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Laulu- ja Pillilahing 2021

Laulu ja pillilahing Pärnu - Jaagupis pühapäeval 12 juunil 2016 tulemused: *Viljandi Muusikakooli puhkpilliorkester, Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor, dirigent Bert Langeler 47, 8 punkti Grand Prix 1000

Laulu- ja Pillilahing 2021

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »