Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärkide      Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärkide üleandmine kauaaegsetele dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele Estonia Kontserdisaalis.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärkide üleandmine kauaaegsetele dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele Estonia Kontserdisaalis.

9. oktoobril 2021 Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Aastakontserdil Estonia Kontserdisaali laval tänati tehtud töö eest kauaaegseid dirigente ja puhkpilliõpetajaid Arno Antonit, Tõnu Sal-Sallerit, Olev Roosat ja Väino Reppi ning anti üle teenetemärgid. Autasustatud esinesid kontserdil enda orkestritega: Pühajärve-Rõngu puhkpilliorkester, Nissi Trollid, Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Kungla Võrumaalt.    

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärkide

9 oktoobril 2021 Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Aastakontserdil Estonia Kontserdisaali laval tänati tehtud töö eest kauaaegseid dirigente ja puhkpilliõpetajaid Arno Antonit, Tõnu Sal-Sallerit, Olev Roosat ja Väino Reppi ning anti üle teenetemärgid

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärkide üleandmine kauaaegsetele dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele Estonia Kontserdisaalis.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »