Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat Valminud on Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat, millega on ära märgitud ühingu eelkäijate olulised tähtpäevad - Eesti Lauljate Liit 100 ja Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika Sektsioon 90. pdf 10,2Mb) Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat

Valminud on Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat, millega on ära märgitud ühingu eelkäijate olulised tähtpäevad - Eesti Lauljate Liit 100 ja Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika Sektsioon 90.

Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika Sektsioon 90
Eesti Lauljate Liit 100

Raamatus on 108 lehekülge ja väljatoodud täna tegutsevad EPÜ puhkpilliorkestrid (igale pühendatud 1 lehekülg) ning ülevaade Eesti Puhkpillimuusika Ühingu tegemistest.

Kõikidele EPÜ orkestritele on 1 raamat tasuta aga võimalik juurde osta a 35.- tk (tootmiskulu) niipalju kui jätkub.

pdf (.pdf 10,2Mb).
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat

Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika Sektsioon 90 Eesti Lauljate Liit 100 Raamatus on 108 lehekülge ja väljatoodud täna tegutsevad EPÜ puhkpilliorkestrid (igale pühendatud 1 lehekülg) ning ülevaade Eesti Puhkpillimuusika Ühingu tegemistest Kõikidele EPÜ orkestritele on 1 raamat tasuta aga võimalik juurde osta a 35 Valminud on Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat, millega on ära märgitud ühingu eelkäijate olulised tähtpäevad - Eesti Lauljate Liit 100 ja Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika Sektsioon 90.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu raamat

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »