EPÜ teenetemärkide üleandmine 2. oktoobril 2022 Tartus, Eesti Rahva Muuseumis (ERM) pidulikul Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Aastakontserdil anti üle teenetemärgid kauaaegse töö eest dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele. Festivali Mürtsub Pill korraldaja ja EPÜ repertuaaritoimkonna esimees EPÜ teenetemärkide üleandmine

EPÜ teenetemärkide üleandmine

2. oktoobril 2022 Tartus, Eesti Rahva Muuseumis (ERM) pidulikul Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Aastakontserdil anti üle teenetemärgid kauaaegse töö eest dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele.

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärgid omistati järgmistele kauaaegsetele dirigentidele/puhkpilliõpetajatele:


Vallo Taar - Väike-Maarja pasunakoori dirigent ja puhkpilliõpetaja. Dirigentide Suveakadeemia Väike-Maarjas korraldaja.
Aleksander Saveliev - Kohtla-Järve Linnaorkestri dirigent ja puhkpilliõpetaja
Ants Oidekivi - Orkester Türi dirigent ja puhkpilliõpetaja
Kaido Kivi - Kaitseliidu Pärnumaa maleva Orkester Saxoni ja Pärnu-Jaagupi Muusikakooli puhkpilliorkestri dirigent ja puhkpilliõpetaja ning EPÜ juhatuse esimees.
Margus Kasemaa - Puhkpilliorkester Tartu, Kivilinna Kooli puhkpilliorkestri ning Tartu ja Tartumaa õpilaste puhkpilliorkestri dirigent ja puhkpilliõpetaja. Festivali Mürtsub Pill korraldaja ja EPÜ repertuaaritoimkonna esimees.

EPÜ teenetemärkide üleandmine

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

EPÜ teenetemärkide üleandmine

Eesti Puhkpillimuusika Ühingu teenetemärgid omistati järgmistele kauaaegsetele dirigentidele/puhkpilliõpetajatele: Vallo Taar - Väike-Maarja pasunakoori dirigent ja puhkpilliõpetaja Dirigentide Suveakadeemia Väike-Maarjas korraldaja 2. oktoobril 2022 Tartus, Eesti Rahva Muuseumis (ERM) pidulikul Eesti Puhkpillimuusika Ühingu Aastakontserdil anti üle teenetemärgid kauaaegse töö eest dirigentidele ja puhkpilliõpetajatele.

EPÜ teenetemärkide üleandmine

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »