EMTA 100 aastapäevale pühendatud Valminud on 2019. aasta 10. novembril EMTA suures saalis toimunud Eesti puhkpillimuusika kontserdi video. Kontsert oli pühendatud EMTA 100. aastapäevale. com/playlist?list=PLBUIa2HZNR5QymnA8D9YdLj4nJDEpuwG_ EMTA 100. aastapäevale pühendatud kontserdisarja puhkpillimuusika video.

EMTA 100. aastapäevale pühendatud kontserdisarja puhkpillimuusika video.

Valminud on 2019. aasta 10. novembril EMTA suures saalis toimunud Eesti puhkpillimuusika kontserdi video. Kontsert oli pühendatud EMTA 100. aastapäevale.

Esinevad: Eesti Noorte Kontsertorkester, EMTA Wind Ensemble ja Tallinn Brass Academy.
Teoste autorid: Timo Steiner, Harri Otsa, Pärt Uusberg, Ülo Krigul, Mart Siimer, Toomas Trass, Ülo Vinter, Eduard Tamm, Davis Otto Wirkhaus, Ülo Vinter, Raimond Valgre (arr. Tõnis Kõrvits), Valter Ojakäär ja Rene Eespere.
Dirigendid: Aavo Ots, Priit Sonn, Enri Remmelgas ja Villem Endel Tiits.

https://youtube.com/playlist?list=PLBUIa2HZNR5QymnA8D9YdLj4nJDEpuwG_

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

EMTA 100 aastapäevale pühendatud

Esinevad: Eesti Noorte Kontsertorkester, EMTA Wind Ensemble ja Tallinn Brass Academy Teoste autorid: Timo Steiner, Harri Otsa, Pärt Uusberg, Ülo Krigul, Mart Siimer, Toomas Trass, Ülo Vinter, Eduard Tamm, Davis Otto Wirkhaus, Ülo Vinter, Raimond Valgre (arr Valminud on 2019. aasta 10. novembril EMTA suures saalis toimunud Eesti puhkpillimuusika kontserdi video. Kontsert oli pühendatud EMTA 100. aastapäevale.

EMTA 100. aastapäevale pühendatud kontserdisarja puhkpillimuusika video.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »