Aavo Ots valiti Eesti Palju õnne! Eesti Kooriühingu volikogul 10. juunil valiti maestro Aavo Ots Eesti Kooriühingu auliikmeks. Aavo Ots on paljude puhkpilliorkestrite ja ansamblite juhendaja. Ta on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia trompeti õppejõud ning Eesti Puhkpillimuusika Ühingu asutajaliige. Aavo Ots valiti Eesti Kooriühingu auliikmeks

Aavo Ots valiti Eesti Kooriühingu auliikmeks


Palju õnne!

Eesti Kooriühingu volikogul 10. juunil valiti maestro Aavo Ots Eesti Kooriühingu auliikmeks.

Aavo Ots on paljude puhkpilliorkestrite ja ansamblite juhendaja. Ta on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia trompeti õppejõud ning Eesti Puhkpillimuusika Ühingu asutajaliige.

Aavo Ots valiti Eesti Kooriühingu auliikmeks

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aavo Ots valiti Eesti

Palju õnne! Eesti Kooriühingu volikogul 10. juunil valiti maestro Aavo Ots Eesti Kooriühingu auliikmeks. Aavo Ots on paljude puhkpilliorkestrite ja ansamblite juhendaja. Ta on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia trompeti õppejõud ning Eesti Puhkpillimuusika Ühingu asutajaliige.

Aavo Ots valiti Eesti Kooriühingu auliikmeks

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »