Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid Alanud aasta esimesel kontserdil esitab Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester klassikalise muusikavaramu suurheliloojate tuntud teoseid. Laulupeo juubeliaastal teeb orkester kummarduse heliloojatele, kellega otsene kokkupuude või kelle muusika on mõjutanud mitmeid Eesti heliloojaid ning nende loomingulisi suundumusi. Näiteks on legendaarse Nikolai Rimski-Korsakovi nime kandev Peterburi Riiklik Konservatoorium aluspõhjaks Eesti esimeste professionaalsete heliloojate väljakujunemisel. Kavas on E. Elgar, J. Strauss, L. Delibes, P. T¹aikovski, D. ©ostakovit¹, N. Rimski-Korsakov teosed. Suurepärane muusika, mis meie klassikakontserdil seekord kõlamas, annab hea võimaluse mõtisklusteks, uitamisteks ja mõtterännakutekski. Ootame kontserdile! Klassikakontserti saab kuulata: 09. 02. 2019 kell 16. 00 Muraste Kooli aatriumis 10. 02. 2019 kell 17. 00 Rahvusooper Estonia kammersaalis Kontsert on TASUTA! jpg 92,0Kb) Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid


Alanud aasta esimesel kontserdil esitab Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester klassikalise muusikavaramu suurheliloojate tuntud teoseid.

Laulupeo juubeliaastal teeb orkester kummarduse heliloojatele, kellega otsene kokkupuude või kelle muusika on mõjutanud mitmeid Eesti heliloojaid ning nende loomingulisi suundumusi. Näiteks on legendaarse Nikolai Rimski-Korsakovi nime kandev Peterburi Riiklik Konservatoorium aluspõhjaks Eesti esimeste professionaalsete heliloojate väljakujunemisel.

Kavas on E. Elgar, J. Strauss, L. Delibes, P. T¹aikovski, D. ©ostakovit¹, N. Rimski-Korsakov teosed.

Suurepärane muusika, mis meie klassikakontserdil seekord kõlamas, annab hea võimaluse mõtisklusteks, uitamisteks ja mõtterännakutekski. Ootame kontserdile!

Klassikakontserti saab kuulata:

09.02.2019 kell 16.00 Muraste Kooli aatriumis
10.02.2019 kell 17.00 Rahvusooper Estonia kammersaalis

Kontsert on TASUTA!

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid

( jpg 92,0Kb) Alanud aasta esimesel kontserdil esitab Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester klassikalise muusikavaramu suurheliloojate tuntud teoseid.Laulupeo juubeliaastal teeb orkester kummarduse heliloojatele, kellega otsene kokkupuude või kelle muusika on mõjutanud mitmeid Eesti heliloojaid ning nende loomingulisi suundumusi. Näiteks on legendaarse Nikolai Rimski-Korsakovi nime kandev Peterburi Riiklik Konservatoorium aluspõhjaks Eesti esimeste professionaalsete heliloojate väljakujunemisel.Kavas on E. Elgar, J. Strauss, L. Delibes, P. T¹aikovski, D. ©ostakovit¹, N. Rimski-Korsakov teosed.Suurepärane muusika, mis meie klassikakontserdil seekord kõlamas, annab hea võimaluse mõtisklusteks, uitamisteks ja mõtterännakutekski. Ootame kontserdile!Klassikakontserti saab kuulata:09.02.2019 kell 16.00 Muraste Kooli aatriumis10.02.2019 kell 17.00 Rahvusooper Estonia kammersaalisKontsert on TASUTA!

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkestri Klassikakontserdid

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »