Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib ENPO alustab uue hooga ning uued dirigendid Silver Niinemets ja Priit Rusalepp ootavad mängijate ridadesse lisaks vanadele mängijatele ka uusi värskeid nägusid. jaanuaril Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib mängijaid

Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib mängijaid

ENPO alustab uue hooga ning uued dirigendid Silver Niinemets ja Priit Rusalepp ootavad mängijate ridadesse lisaks vanadele mängijatele ka uusi värskeid nägusid.

Ootame flööte, klarneteid, oboesid, fagotte, saksofone, metsasarvi, trompeteid, eufooniume, tromboone, tuubasid ja löökpille.

 

Uusi mängijaid ootame 26.-28. jaanuaril avatud laagrisse, kus dirigendid hindavad noorte oskusi ja sobivust orkestris mängimiseks, samuti jälgitakse motivatsiooni ja suhtumist. Laagri lõpus annavad dirigendid teada, kas mängija saab ENPOga liituda kohe või on vaja liitumiseks veel veidi õppida ja oskusi lihvida. 

 

Palume õpetajatel mõelda oma õpilastele ning soovitada personaalselt tulla neil õpilastel, kellele orkestris mängimine võiks olla jõukohane. Manusena lisatud näide lugude raskusastmest. Laagrisse registreerumine  hiljemalt 20. jaanuaril.

Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib mängijaid
Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib mängijaid
Juuni 2024
ETKNRLP
     12
34 5 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib

Ootame flööte, klarneteid, oboesid, fagotte, saksofone, metsasarvi, trompeteid, eufooniume, tromboone, tuubasid ja löökpille   Uusi mängijaid ootame 26 ENPO alustab uue hooga ning uued dirigendid Silver Niinemets ja Priit Rusalepp ootavad mängijate ridadesse lisaks vanadele mängijatele ka uusi värskeid nägusid.

Eesti Noorte Puhkpilliorkester otsib mängijaid

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »