Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri 20. ja 21. juulil 2019 Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas. Kaastegevad Limbazi ja Cesise puhkpilliorkestrid. Esinevad Tabasalu Brass ja Eesti Dirigentide Akadeemia Noorteorkester. pdf 0,6Mb) Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas.

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas.


20. ja 21. juulil 2019 Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas. Kaastegevad Limbazi ja Cesise puhkpilliorkestrid. Esinevad Tabasalu Brass ja Eesti Dirigentide Akadeemia Noorteorkester.

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri

( pdf 0,6Mb) 20. ja 21. juulil 2019 Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas. Kaastegevad Limbazi ja Cesise puhkpilliorkestrid. Esinevad Tabasalu Brass ja Eesti Dirigentide Akadeemia Noorteorkester.

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkestri (EDAP) kontserdid Jõgeval ja Väike-Maarjas.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »