Eduard Tamme nimeline Võru Täna algas Tammefestivali kuu! 2018 aasta on Tammefestivalil metsasarveaasta, külaliseks tunnustatud Soome metsasarvemängija ja-õpetaja Esa Tapani, kes juhendab metsasarve ja kammermuusika meistriklasse, Võrru koguneb taas ka Balti Metsasarvekoor. Mida veel uut ja erilist, Võrumaalt sirgunud saksofonimängija Rene Laur on kokku kutsunud kvarteti, mille nimeks BaltFinSax, neid kuulete 15. augustil Kandles Tammefestivali avakontserdil. 16. augustil mängib Kandles Vabariiklik Orkestrijuhtide Puhkpilliorkester (VOP) Soome dirigendi Raine Ampuja juhatusel. Ja loomulikult kõige tähtsam, noorte mängijate ansambli-ja orkestrimängu suvekool, kus ligi 100 noort puhkpillimängijat saavad koolitust Eesti puhkpillimängu parimatelt meistritelt. jpg 0,1Mb) Eduard Tamme nimeline Võru Puhkpillifestival

Eduard Tamme nimeline Võru Puhkpillifestival

Täna algas Tammefestivali kuu! 2018 aasta on Tammefestivalil metsasarveaasta, külaliseks tunnustatud Soome metsasarvemängija ja-õpetaja Esa Tapani, kes juhendab metsasarve ja kammermuusika meistriklasse, Võrru koguneb taas ka Balti Metsasarvekoor. Mida veel uut ja erilist, Võrumaalt sirgunud saksofonimängija Rene Laur on kokku kutsunud kvarteti, mille nimeks BaltFinSax, neid kuulete 15.augustil Kandles Tammefestivali avakontserdil. 16.augustil mängib Kandles Vabariiklik Orkestrijuhtide Puhkpilliorkester (VOP) Soome dirigendi Raine Ampuja juhatusel. Ja loomulikult kõige tähtsam, noorte mängijate ansambli-ja orkestrimängu suvekool, kus ligi 100 noort puhkpillimängijat saavad koolitust Eesti puhkpillimängu parimatelt meistritelt.

Eduard Tamme nimeline Võru Puhkpillifestival
Juuni 2024
ETKNRLP
     12
34 5 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eduard Tamme nimeline Võru

( jpg 0,1Mb) Täna algas Tammefestivali kuu! 2018 aasta on Tammefestivalil metsasarveaasta, külaliseks tunnustatud Soome metsasarvemängija ja-õpetaja Esa Tapani, kes juhendab metsasarve ja kammermuusika meistriklasse, Võrru koguneb taas ka Balti Metsasarvekoor. Mida veel uut ja erilist, Võrumaalt sirgunud saksofonimängija Rene Laur on kokku kutsunud kvarteti, mille nimeks BaltFinSax, neid kuulete 15.augustil Kandles Tammefestivali avakontserdil. 16.augustil mängib Kandles Vabariiklik Orkestrijuhtide Puhkpilliorkester (VOP) Soome dirigendi Raine Ampuja juhatusel. Ja loomulikult kõige tähtsam, noorte mängijate ansambli-ja orkestrimängu suvekool, kus ligi 100 noort puhkpillimängijat saavad koolitust Eesti puhkpillimängu parimatelt meistritelt.

Eduard Tamme nimeline Võru Puhkpillifestival

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »