13 oktoobril kell 1800 13. oktoobril kell 18. 00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas. 13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00. Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba). Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule. Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga. jpg 2,7Mb) 13. oktoobril kell 18. 00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00.
Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba).

Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule.

Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga.

13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

13 oktoobril kell 1800

( jpg 2,7Mb) 13. oktoobril kell 18.00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.13. oktoobril 2016 korraldame Koeru Muusikakoolis õppepäeva vaskpillide õpilastele, õpetajatele ja huvilistele algusega kell 14:00.Õpetust jagavad Tartu Brassansambli liikmed: Tanel Aavakivi, Rasmus Tuisk (trompetid), Kristiina Luik, Hannes Metssalu (metsasarved), Artur Kiik, Gunnar Petaig (tromboonid), Urmas Himma (tuuba). Korraldatava puhkpillipäeva eesmärgiks on vaskpuhkpimängu propageerimine. Ja teemaks oleme valinud kuulmise järgi koosmängu harjutamise (pole välistatud, et kasutusele tuulevad ka noodiraamatud). Palad valitakse väga lihtsad, et jääks ruumi ka mängurõõmule. Päeva lõpetab Tartu Brassansambel kontserdiga kell 18:00 Aruküla mõisas (Koeru). Ja korraldajate poole pealt ootame, loodame, et kontserdil teevad kaasa ka Koeru, Türi, Paide vaskpillide õpilased ja õpetajad päeval harjutatud ühise looga.

13. oktoobril kell 18. 00 Tartu Brassansambli kontsert Koerus Aruküla mõisas.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »