Vello Loogna 80 Maestro Vello Loogna, palju õnne ja tervist! Kauaaegne Tallinna Noorte Puhkpilliorkestri ja Põhja-Eesti Pimedate Puhkpilliorkestri peadirigent. Kauaaegne Puhkpilliorkestri dirigeerimise õppejõud Tallinna Riiklikus Konservatooriumis. Paljude laulupidude dirigent. Kauaaegne Eesti Puhkpillimuusika Ühingu liige. Alates aastast 2020 on Vello Loognale omistatud igas kvartalis eraldatav elutöötoetus. Vello Loogna 80

Vello Loogna 80

28. aprillil 2020

Maestro Vello Loogna, palju õnne ja tervist!

Kauaaegne Tallinna Noorte Puhkpilliorkestri ja Põhja-Eesti Pimedate Puhkpilliorkestri peadirigent.

Kauaaegne Puhkpilliorkestri dirigeerimise õppejõud Tallinna Riiklikus Konservatooriumis.Paljude laulupidude dirigent.

Kauaaegne Eesti Puhkpillimuusika Ühingu liige.

Alates aastast 2020 on Vello Loognale omistatud igas kvartalis eraldatav elutöötoetus.

Vello Loogna 80

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vello Loogna 80

Maestro Vello Loogna, palju õnne ja tervist! Kauaaegne Tallinna Noorte Puhkpilliorkestri ja Põhja-Eesti Pimedate Puhkpilliorkestri peadirigent. Kauaaegne Puhkpilliorkestri dirigeerimise õppejõud Tallinna Riiklikus Konservatooriumis.Paljude laulupidude dirigent. Kauaaegne Eesti Puhkpillimuusika Ühingu liige. Alates aastast 2020 on Vello Loognale omistatud igas kvartalis eraldatav elutöötoetus.

Vello Loogna 80

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »