Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika Valminud on Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD. Eesti rahvusliku puhkpillimuusika ajaloos on René Eespere sümfoonilise muusika DVD väljaandmine tähtis teetähis – saame tutvustada suurepärast muusikat, Eesti Noorte Kontsertorkestrit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfoonilist puhkpilliansamblit ja trompetisolisti Neeme Otsa. René Eespere on komponeerinud puhkpilliorkestrile muusikat nii laulupidudel, WASBE konverentsidel Debrecenis ja Prahas esitamiseks kui ka mitmeteks muusikasündmusteks. pdf 0,7Mb) Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD

Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD

Valminud on Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD.

Eesti rahvusliku puhkpillimuusika ajaloos on René Eespere sümfoonilise muusika DVD väljaandmine tähtis teetähis – saame tutvustada suurepärast muusikat, Eesti Noorte Kontsertorkestrit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfoonilist puhkpilliansamblit ja trompetisolisti Neeme Otsa.

René Eespere on komponeerinud puhkpilliorkestrile muusikat nii laulupidudel, WASBE konverentsidel Debrecenis ja Prahas esitamiseks kui ka mitmeteks muusikasündmusteks.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika

( pdf 0,7Mb) Valminud on Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD. Eesti rahvusliku puhkpillimuusika ajaloos on René Eespere sümfoonilise muusika DVD väljaandmine tähtis teetähis – saame tutvustada suurepärast muusikat, Eesti Noorte Kontsertorkestrit, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfoonilist puhkpilliansamblit ja trompetisolisti Neeme Otsa. René Eespere on komponeerinud puhkpilliorkestrile muusikat nii laulupidudel, WASBE konverentsidel Debrecenis ja Prahas esitamiseks kui ka mitmeteks muusikasündmusteks.

Rene Eespere sümfoonilise puhkpillimuusika DVD

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »