Rahvusvahelised Trompetipäevad 4. aprillil liituvad Rahvusvahelistel Trompetipäevadel ansambliga Tallinn Brass Academy esmakordselt dirigent Kristjan Järvi ning tipptrompetistid Charlie Porter ja Adán Delgado Illada. Esiettekandele tuleb Timo Steineri uudisteos vaskpilliansamblile ja solistidele, milles soleerivad MUBA trompetiõppejõud Neeme Ots ja Rahvusooper Estonia tromboonisolist Toomas Vana. Kontserdil kõlavad ka imekaunis Joaquin Rodrigo Concierto de Aranjuez (seade brassansamblile ja trompetile), milles solistina astub üles Hispaania Riikliku Sümfooniaorkestri trompetisolist Adán Delgado Illada, Aavo Otsa poolt tellitud Harri Otsa teosed, Rootsi helilooja ja trompetisti Stefan Johnssoni Sekstett trompetiansamblile ning mitmed soolonumbrid Rahvusvaheliste Trompetipäevade külalissolistilt Charlie Porterilt. Rahvusvahelised Trompetipäevad

Rahvusvahelised Trompetipäevad

4. aprillil liituvad Rahvusvahelistel Trompetipäevadel ansambliga Tallinn Brass Academy esmakordselt dirigent Kristjan Järvi ning tipptrompetistid Charlie Porter ja Adán Delgado Illada.

Esiettekandele tuleb Timo Steineri uudisteos vaskpilliansamblile ja solistidele, milles soleerivad MUBA trompetiõppejõud Neeme Ots ja Rahvusooper Estonia tromboonisolist Toomas Vana.

Kontserdil kõlavad ka imekaunis Joaquin Rodrigo Concierto de Aranjuez (seade brassansamblile ja trompetile), milles solistina astub üles Hispaania Riikliku Sümfooniaorkestri trompetisolist Adán Delgado Illada, Aavo Otsa poolt tellitud Harri Otsa teosed, Rootsi helilooja ja trompetisti Stefan Johnssoni Sekstett trompetiansamblile ning mitmed soolonumbrid Rahvusvaheliste Trompetipäevade külalissolistilt Charlie Porterilt.

Rahvusvahelised Trompetipäevad
Juuni 2024
ETKNRLP
     12
34 5 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rahvusvahelised Trompetipäevad

4. aprillil liituvad Rahvusvahelistel Trompetipäevadel ansambliga Tallinn Brass Academy esmakordselt dirigent Kristjan Järvi ning tipptrompetistid Charlie Porter ja Adán Delgado Illada.Esiettekandele tuleb Timo Steineri uudisteos vaskpilliansamblile ja solistidele, milles soleerivad MUBA trompetiõppejõud Neeme Ots ja Rahvusooper Estonia tromboonisolist Toomas Vana.Kontserdil kõlavad ka imekaunis Joaquin Rodrigo Concierto de Aranjuez (seade brassansamblile ja trompetile), milles solistina astub üles Hispaania Riikliku Sümfooniaorkestri trompetisolist Adán Delgado Illada, Aavo Otsa poolt tellitud Harri Otsa teosed, Rootsi helilooja ja trompetisti Stefan Johnssoni Sekstett trompetiansamblile ning mitmed soolonumbrid Rahvusvaheliste Trompetipäevade külalissolistilt Charlie Porterilt.

Rahvusvahelised Trompetipäevad

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »