Politsei- ja Piirivalveorkestri Big POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB! Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist. Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone! *************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. 2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks. Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt. www. ppaorkester. ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€ jpg 0,2Mb) Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande

POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB!

Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist.

Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone!

*************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta.

2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks.

Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt.

www.ppaorkester.ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande
Juuni 2024
ETKNRLP
     12
34 5 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big

( jpg 0,2Mb) POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB! Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist. Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone! *************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta.2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks. Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt. www.ppaorkester.ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »