Konkursilt Poolast Eestisse 1 Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Tartu võtsid osa 22. detsembril 2020 Poolas, Lobez toimunud puhkpilliorkestrite videokonkursist.   Kulli Kontsertmarss - Kodumaa dirigent Margus Kasemaa Konkursilt Poolast Eestisse 1. ja 2. koht.

Konkursilt Poolast Eestisse 1. ja 2. koht.

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Tartu võtsid osa 22. detsembril 2020 Poolas, Lobez toimunud puhkpilliorkestrite videokonkursist. 

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Tartu võtsid osa 22. detsembril 2020 Poolas, Lobez toimunud puhkpilliorkestrite videokonkursist. XXIV Rahvusvahelisel Puhkpillimuusika Festivalil Łobez osales üle 40 esineja 16. riigist.

Tulemused suurte sümfooniliste puhkpilliorkestrite kategoorias:

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester 1. koht
kava:
Earthdance - Michael Sweeney, dirigent Triin Viljus-Schippers
Hoe Down from rodeo - Aaron Copland arr. John Moss, dirigent Valdo Rüütelmaa


Puhkpilliorkester Tartu 2. koht
kava:
Ed. Tamme - Eesti Rapsoodia

M. Härma/R. Kulli Eesti rahvatants - Tuljak 
R. Kulli Kontsertmarss - Kodumaa
dirigent Margus Kasemaa

Konkursilt Poolast Eestisse 1. ja 2. koht.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Konkursilt Poolast Eestisse 1

Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Tartu võtsid osa 22 detsembril 2020 Poolas, Lobez toimunud puhkpilliorkestrite videokonkursist Eesti Dirigentide Akadeemia Puhkpilliorkester ja Puhkpilliorkester Tartu võtsid osa 22. detsembril 2020 Poolas, Lobez toimunud puhkpilliorkestrite videokonkursist. 

Konkursilt Poolast Eestisse 1. ja 2. koht.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »