Konkursi EST-NOK 2014 tulemused EST-NOK 2014 C-grupi orkestrite kohtade järjestus on Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri tulemuse tühistamisega muutunud. Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkester rikkus reglemendi nõuet: Kaasa võivad mängida 10 % +1 vanemaid või 10%+1 kesk- ja kõrgemaastme muusikaõppeasutuse õpilasi/üliõpilasi Konkursi EST-NOK 2014 tulemused on muutunud

Konkursi EST-NOK 2014 tulemused on muutunud

H. Illak 9. märtsil 2014

EST-NOK 2014 C-grupi orkestrite kohtade järjestus on Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri tulemuse tühistamisega muutunud.

I koht Viljandi Muusikakooli puhkpilliorkester 

(dir. Bert Langeler)- 92,2 p. 


II koht Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkester 
(dir. Aigar Kostabi ja Mart Kivi) - 84,3 p.

III koht Tartu Mart Reiniku Kooli puhkpilliorkester 
(dir. Lembit Leetna ja Jaan Tilgar) - 75 p.

IV koht G. Adolfi Gümnaasiumi puhkpilliorkester 
(dir. Riho Sild) - 74,3 p.

V koht Lasnamäe Muusikakooli puhkpilliorkester 
(dir. Jüri Schleifmann ja Kerit Ilves) - 74 p.

 

EPÜ juhatus arutas Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri võimalikku reglemendi rikkumist Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri dirigentide märgukirja alusel 6. märtsil 2014 Türil. Juhatus otsustas Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri tulemuse tühistada.

 

Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkester rikkus reglemendi nõuet: Kaasa võivad mängida 10 % +1 vanemaid või 10%+1 kesk- ja kõrgemaastme muusikaõppeasutuse õpilasi/üliõpilasi.

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Konkursi EST-NOK 2014 tulemused

I koht Viljandi Muusikakooli puhkpilliorkester (dir Bert Langeler)- 92,2 p EST-NOK 2014 C-grupi orkestrite kohtade järjestus on Tabasalu Muusikakooli puhkpilliorkestri tulemuse tühistamisega muutunud.

Konkursi EST-NOK 2014 tulemused on muutunud

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »