Kolm puhkpillimuusika kursust Tere! Aasta lõpp ja uue algus pakub kolme puhkpillialast kursust. Detsembrikuus pakume ansamblimängu kursust, mille läbiviijateks on Aavo Ots ja Ernesto Ramiro Jaanuaris toimub saksofonimängu õpetamise kursuse II osa veebruaris trompetipäevade raames toimub kursus pilliõppest ja ansamblitööst Kõikide koolitustega saab tutvuda siin: http://www. ema. edu. ee/taiendope/kursused/ Uute kohtumisteni! -- Lugupidamisega Merit Lassmann 66 75 757 täienduskoolituskeskus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Kolm puhkpillimuusika kursust

Kolm puhkpillimuusika kursust


Tere!

Aasta lõpp ja uue algus pakub kolme puhkpillialast kursust.

Detsembrikuus pakume ansamblimängu kursust, mille läbiviijateks on
Aavo Ots ja Ernesto Ramiro

Jaanuaris toimub saksofonimängu õpetamise kursuse II osa

veebruaris trompetipäevade raames toimub kursus pilliõppest ja ansamblitööst

Kõikide koolitustega saab tutvuda siin: http://www.ema.edu.ee/taiendope/kursused/

Uute kohtumisteni!
--
Lugupidamisega

Merit Lassmann
66 75 757
täienduskoolituskeskus
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kolm puhkpillimuusika kursust

Tere!Aasta lõpp ja uue algus pakub kolme puhkpillialast kursust. Detsembrikuus pakume ansamblimängu kursust, mille läbiviijateks on Aavo Ots ja Ernesto Ramiro Jaanuaris toimub saksofonimängu õpetamise kursuse II osa veebruaris trompetipäevade raames toimub kursus pilliõppest ja ansamblitööstKõikide koolitustega saab tutvuda siin: http://www.ema.edu.ee/taiendope/kursused/Uute kohtumisteni!-- LugupidamisegaMerit Lassmann66 75 757täienduskoolituskeskusEesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Kolm puhkpillimuusika kursust

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »