Eesti pimedate puhkpilliorkestri kontsert Laupäeval, 8. juunil kell 16:30 – 17:00 sammassaalis ee/programm/muusika/eesti-pimedate-liidu-puhkpilliorkester/ Eesti pimedate puhkpilliorkestri kontsert Tallinna Lauluväljakul

Eesti pimedate puhkpilliorkestri kontsert Tallinna Lauluväljakul

24. mail 2013

Laupäeval, 8. juunil kell 16:30 – 17:00 sammassaalis

Kogupere festivalil "Puude taga on inimene" saavad ühendorkestriks kokku kaks tegusat orkestrit, kus on kokku 49 muusikut.

Põhja-Eesti Pimedate Ühingu puhkpilliorkester ehk lihtsamalt öeldes Tallinna pimedate puhkpilliorkester on loodud aastal 1957. Alates aastast 1967 kuni tänaseni juhatab seda orkestrit Vello Loogna.

Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu juures tegutseb Tartu puhkpilliorkester. Dirigent on Neeme Saar, kes on orkestrit juhendanud 39 aastat.

 

Vaata täpsemalt: http://puudetagaoninimene.ee/programm/muusika/eesti-pimedate-liidu-puhkpilliorkester/

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti pimedate puhkpilliorkestri kontsert

Kogupere festivalil "Puude taga on inimene" saavad ühendorkestriks kokku kaks tegusat orkestrit, kus on kokku 49 muusikut Põhja-Eesti Pimedate Ühingu puhkpilliorkester ehk lihtsamalt öeldes Tallinna pimedate puhkpilliorkester on loodud aastal 1957 Laupäeval, 8. juunil kell 16:30 – 17:00 sammassaalis

Eesti pimedate puhkpilliorkestri kontsert Tallinna Lauluväljakul

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »