Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub Austatud puhkpillidirigendid! Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile, kes on otsiv, uuemeelne, toob noori orkestrisse juurde ja austab puhkpillitraditsioone. Meie orkester on kusagil 40 mängija suurune, keskmise tasemega, pidevalt noorenev ja otsib häid ideid. Kui tekib soov, siis palun ühendust võtta orkestri juhatuse esimehega Mart Rauk - tel. 5040044 või Aigar Kostabi tel. 56217859 Tänades Aigar Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile.

Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile.

16. dets. 2016

Austatud puhkpillidirigendid!
Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile, kes on otsiv, uuemeelne, toob noori orkestrisse juurde ja austab puhkpillitraditsioone. Meie orkester on kusagil 40 mängija suurune, keskmise tasemega, pidevalt noorenev ja otsib häid ideid. Kui tekib soov, siis palun ühendust võtta orkestri juhatuse esimehega Mart Rauk - tel. 5040044 või Aigar Kostabi tel. 56217859 Tänades Aigar

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub

Austatud puhkpillidirigendid!Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile, kes on otsiv, uuemeelne, toob noori orkestrisse juurde ja austab puhkpillitraditsioone. Meie orkester on kusagil 40 mängija suurune, keskmise tasemega, pidevalt noorenev ja otsib häid ideid. Kui tekib soov, siis palun ühendust võtta orkestri juhatuse esimehega Mart Rauk - tel. 5040044 või Aigar Kostabi tel. 56217859 Tänades Aigar

Tallinna Tuletõrjeühingu Puhkpilliorkester pakub tööd dirigendile.

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »