Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager Saaremaa Saksofonilaager on peale õnnestunud suviseid õpitubasid (2 aastat) läbi teinud uuenduskuuri ning jätkab noorte muusikute suvelaagrit värskete ideede ja uue nime all. Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager (SRIL), mis on avatud kõikidele instrumentidele, toimub Võhmal 29. 07- 03. 08. 2012. a. koostöös Kuressaare Muusikakooli, Kuressaare Linnaorkestri, õpetajate Matis Männa ja Maria Faustiga. doc 68,1Kb) Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2012

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2012

Saaremaa Saksofonilaager on peale õnnestunud suviseid õpitubasid (2 aastat) läbi teinud uuenduskuuri ning jätkab noorte muusikute suvelaagrit värskete ideede ja uue nime all. Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager (SRIL), mis on avatud kõikidele instrumentidele, toimub Võhmal 29.07- 03.08. 2012.a. koostöös Kuressaare Muusikakooli, Kuressaare Linnaorkestri, õpetajate Matis Männa ja Maria Faustiga.

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2012

 

SRILi eesmärgiks on pakkuda improvisatsiooniõpetust nii noorematele õpilastelekui ka edasijõudnutele; rütmitunnetuse ning muusikalise kommunikatsiooni õpetamine.

 

2011 aasta suvelaagrist võttis osa kokku 22 noort üle vabariigi ja harjutamised päädisid esinemistega Mustjala vallas ja Kuressaares Georg Ots spa suveterrassil.

 

 

Juhendajad:

Maria Faust - improvisatsioon ja kommunikatsioon ansamblis

Håkon Berre - rütmikaharjutused, rütmigrupi juhendamine

Siim Aimla - improvisatsiooni ABC, helilaadid nooremale ja vanemale (15-22a) grupile

Andre Maaker - harjutused rütmigrupiga, laadiline improvisatsioon, kitarristide juhendamine

Adam Pultz Melbye - erinevad improvisatsiooniharjutused

Matis Männa - noorema vanusegrupi (11-15a) juhendamine, harjutuslaagri töökorraldus.

 

Saaremaa rütmi-ja improvisatsioonilaagrisse on oodatud kõik noored muusikud, kes soovivad täiendada oma oskusi väga heade juhendajate käe all. Meie sooviks on pakkuda teoreetiliste teadmiste kõrvale loomingulisi tööriistu, mis tooks lavadele omanäolisi ja huvitavaid muusikuid.

 

Info:  

https://sites.google.com/site/saaremaasaksofonilaager

 

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2014

 

Kohtume Saaremaa rütmi - ja improlaagris 27.07 - 02.08.2014!

 

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager (SRIL), mis on avatud kõikidele instrumentidele, toimub Võhma külamajas 27.07- 02.08. 2014 juba viiendat korda koostöös Eesti Kultuurkapitali, Hasartmängumaksufondi, Kuressaare Muusikakooli, Kuressaare Linnaorkestri, Kuressaare Kultuurivara, õpetajate Matis Männa ja Maria Faustiga.

 

SRILi eesmärgiks on pakkuda improvisatsiooniõpetust õpilastele alates 10. eluaastast ja edasijõudnutele. Kõik osalejad saavad uusi teadmisi improvisatsioonist, arendada rütmitunnetust ning õppida muusikalist kommunikatsiooni rütmigrupis.

2013 aasta muusikalaagrist võttis osa rohkem kui 30 noort üle vabariigi ja harjutamised päädisid esinemistega Mustjala vallas ja Kuressaares Arensburg Spa päikeseterrassil.

 

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaagri 2014 juhendajad:

 

Maria Faust: improvisatsioon ja kommunikatsioon ansamblis;

Håkon Berre: rütmikaharjutused, rütmigrupi juhendamine;

Peedu Kass: improvisatsiooni ABC, helilaadid nooremale ja vanemale (15-22 a) grupile;

Andre Maaker: harjutused rütmigrupiga, laadiline improvisatsioon, kitarristide juhendamine;

Themuri Sulamanidze: laadiline improvisatsioon, rütmigrupis klahvpilliõpilaste/õpetajate juhendamine.

Ned Ferm: rütmika ja improvisatsioon viiul, flööt, klaver, kitarr, basskitarr;

Matis Männa: noorema vanusegrupi (10-15 a) juhendamine, harjutuslaagri töökorraldus.

 

Saaremaa rütmi-ja improvisatsioonilaagrisse on oodatud kõik noored muusikud, kes soovivad täiendada oma oskusi sõbralike ja rahvusvaheliste kogemustega muusikute käe all. Meie sooviks on pakkuda teoreetiliste teadmiste kõrvale loomingulisi tööriistu, mis tooks lavadele omanäolisi ja huvitavaid muusikuid.

Sril 2014 kulmnineerub kontserdiga Kuressaares, Arensburg Spa päikeseterrassil 01. augustil kell 19.00

Suvekooli osavõtutasu on 100 eurot. See sisaldab õppetasu, toitlustust( 3 x päevas) ja öömaja (voodid, linad, tekid, padjad).

Info: matis.manna(ät)gmail.com

doc (.doc 68,1Kb).

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager

SRILi eesmärgiks on pakkuda improvisatsiooniõpetust nii noorematele õpilastelekui ka edasijõudnutele; rütmitunnetuse ning muusikalise kommunikatsiooni õpetamine 2011 aasta suvelaagrist võttis osa kokku 22 noort üle vabariigi ja harjutamised päädisid esinemistega Mustjala vallas ja Kuressaares Georg Ots spa suveterrassil Saaremaa Saksofonilaager on peale õnnestunud suviseid õpitubasid (2 aastat) läbi teinud uuenduskuuri ning jätkab noorte muusikute suvelaagrit värskete ideede ja uue nime all. Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager (SRIL), mis on avatud kõikidele instrumentidele, toimub Võhmal 29.07- 03.08. 2012.a. koostöös Kuressaare Muusikakooli, Kuressaare Linnaorkestri, õpetajate Matis Männa ja Maria Faustiga.

Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaager 2012

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »