Repertuaaritoimkond Eesti Puhkpillimuusika Ühingu repertuaaritoimkond on taasalustanud puhkpillimuusika teoste kirjastamisega. Aastal 2020 ilmus seeria „Eesti käigumarsid õpilas- ja harrastuspuhkpilliorkestritele“. Antud seaded on loodud väiksemale-keskmisele puhkpilliorkestrile. Seadeid saab mängida ka 6-e häälse puhkpilliansambliga. Partituurile on lisatud laulutekstid, et saaks esitada ka koos kooridega. Nootide saamiseks tuleb eelnevalt nende eest tasuda ja noodikomplektid eelnevalt tellida. Selleks kirjuta meilile: ryytelmaa@gmail. com või helista 5064898 – Valdo Rüütelmaa. Nootide levitamine ja koopiate levitamine on keelatud. Kasutada, paljundada ja esitada võivad ainult noodikomplekti ostnud (õppe)asutused, ühingud, orkestrid, dirigendid. Samuti ei ole lubatud koolide vaheline töökoopiate levitamine. Igal asutusel ja koosseisul olgu enda ostetud komplekt. Küsimused ja täpsem info: marguskasemaa@gmail. com , 5287915 – Margus Kasemaa. Lugu 1 Karl August Hermann „KEVADE MARSS“ Lugu 2 Rahvalooming, Robert Stolz „KULDNE ÕHTUPÄIKE“ Lugu 3 Saksa rahvalik viis, sõdurilaul „ENNE VEEL, KUI KUSTUB EHA“ Lugu 4 Viktor Konstantin Oxford „JÄÄ VABAKS, EESTI MERI“ Lugu 5 Sõdurilaul, autor tundmatu „TÄNA ME LIIGUME“ Lugu 6 Karl Ramm „ÕRN ÖÖBIK (ÖÖBIKULE)“ Lugu 7 Rahvalik laul „KEVADPIDU“ Lugu 8 Fre`de`ric` Be`rat „KODUMAA (KAS TUNNED MAAD)“ pdf 5,8Kb) Repertuaaritoimkond

Repertuaaritoimkond


Eesti Puhkpillimuusika Ühingu repertuaaritoimkond on taasalustanud puhkpillimuusika teoste kirjastamisega.

Aastal 2020 ilmus seeria „Eesti käigumarsid õpilas- ja harrastuspuhkpilliorkestritele“.

Antud seaded on loodud väiksemale-keskmisele puhkpilliorkestrile. Seadeid saab mängida ka 6-e häälse puhkpilliansambliga.

Partituurile on lisatud laulutekstid, et saaks esitada ka koos kooridega.

Nootide saamiseks tuleb eelnevalt nende eest tasuda ja noodikomplektid eelnevalt tellida.

Selleks kirjuta meilile: ryytelmaa@gmail.com või helista 5064898 – Valdo Rüütelmaa.

Nootide levitamine ja koopiate levitamine on keelatud.
Kasutada, paljundada ja esitada võivad ainult noodikomplekti ostnud (õppe)asutused, ühingud, orkestrid, dirigendid.

Samuti ei ole lubatud koolide vaheline töökoopiate levitamine. Igal asutusel ja koosseisul olgu enda ostetud komplekt.

Küsimused ja täpsem info: marguskasemaa@gmail.com , 5287915 – Margus Kasemaa.Lugu 1 Karl August Hermann „KEVADE MARSS“
Lugu 2 Rahvalooming, Robert Stolz „KULDNE ÕHTUPÄIKE“
Lugu 3 Saksa rahvalik viis, sõdurilaul „ENNE VEEL, KUI KUSTUB EHA“
Lugu 4 Viktor Konstantin Oxford „JÄÄ VABAKS, EESTI MERI“
Lugu 5 Sõdurilaul, autor tundmatu „TÄNA ME LIIGUME“
Lugu 6 Karl Ramm „ÕRN ÖÖBIK (ÖÖBIKULE)“
Lugu 7 Rahvalik laul „KEVADPIDU“
Lugu 8 Fre`de`ric` Be`rat „KODUMAA (KAS TUNNED MAAD)“

Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Repertuaaritoimkond
Juuni 2024
ETKNRLP
     12
34 5 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Repertuaaritoimkond

( pdf 5,7Kb) Eesti Puhkpillimuusika Ühingu repertuaaritoimkond on taasalustanud puhkpillimuusika teoste kirjastamisega. Aastal 2020 ilmus seeria „Eesti käigumarsid õpilas- ja harrastuspuhkpilliorkestritele“.Antud seaded on loodud väiksemale-keskmisele puhkpilliorkestrile. Seadeid saab mängida ka 6-e häälse puhkpilliansambliga. Partituurile on lisatud laulutekstid, et saaks esitada ka koos kooridega.Nootide saamiseks tuleb eelnevalt nende eest tasuda ja noodikomplektid eelnevalt tellida. Selleks kirjuta meilile: ryytelmaa@gmail.com või helista 5064898 – Valdo Rüütelmaa.Nootide levitamine ja koopiate levitamine on keelatud. Kasutada, paljundada ja esitada võivad ainult noodikomplekti ostnud (õppe)asutused, ühingud, orkestrid, dirigendid. Samuti ei ole lubatud koolide vaheline töökoopiate levitamine. Igal asutusel ja koosseisul olgu enda ostetud komplekt. Küsimused ja täpsem info: marguskasemaa@gmail.com , 5287915 – Margus Kasemaa.Lugu 1 Karl August Hermann „KEVADE MARSS“Lugu 2 Rahvalooming, Robert Stolz „KULDNE ÕHTUPÄIKE“Lugu 3 Saksa rahvalik viis, sõdurilaul „ENNE VEEL, KUI KUSTUB EHA“Lugu 4 Viktor Konstantin Oxford „JÄÄ VABAKS, EESTI MERI“Lugu 5 Sõdurilaul, autor tundmatu „TÄNA ME LIIGUME“Lugu 6 Karl Ramm „ÕRN ÖÖBIK (ÖÖBIKULE)“Lugu 7 Rahvalik laul „KEVADPIDU“Lugu 8 Fre`de`ric` Be`rat „KODUMAA (KAS TUNNED MAAD)“

Repertuaaritoimkond

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »