VÕSU VIIS registreerimisinfo Hinnad aastaks 2014: - magamiskohta Võsu kooli põrandale (1,00€ öö inimese kohta) - magamiskohta mõnes Võsu majutusasutuses (hind selgub läbirääkimiste käigus) - toitlustamist Võsu kooli sööklas (11,00€ päevas inimese kohta, kui osaled tervel Võsu Viisil maksad kokku 4 päeva söögi) - T-särk Võsu Viis sümboolikaga (12,00€, värv veel otsustamisel) VÕSU VIIS registreerimisinfo

VÕSU VIIS registreerimisinfo

Osalemine suveakadeemia programmis, so. kursustel, festivaliorkestris, kontsertidel ja muudes tegevustes on endiselt tasuta.

 

Majutust ja toitlustust kahjuks tasuta pakkuda ei saa, samuti ei kompsenseerita sõidukulusid Võsule.

 

Hinnad aastaks 2014:

- magamiskohta Võsu kooli põrandale (1,00€ öö inimese kohta)

- magamiskohta mõnes Võsu majutusasutuses (hind selgub läbirääkimiste käigus)

- toitlustamist Võsu kooli sööklas (11,00€ päevas inimese kohta, kui osaled tervel Võsu Viisil maksad kokku 4 päeva söögi)

- T-särk Võsu Viis sümboolikaga (12,00€, värv veel otsustamisel)

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

VÕSU VIIS registreerimisinfo

Osalemine suveakadeemia programmis, so kursustel, festivaliorkestris, kontsertidel ja muudes tegevustes on endiselt tasuta

VÕSU VIIS registreerimisinfo

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »