Neeme Saar 80 05. 09. 2020. Palju õnne kauaaegne puhkpilliorkestrite dirigent ja pedagoog! Töötanud Tartu Õpetajate Seminari, Tartu ja Tallinna Pimedate Ühingu puhkpilliorkestrite dirigendina. Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestri asutajaliige. Neeme Saar 80

Neeme Saar 80

05.09.2020.

Palju õnne kauaaegne puhkpilliorkestrite dirigent ja pedagoog! Töötanud Tartu Õpetajate Seminari, Tartu ja Tallinna Pimedate Ühingu puhkpilliorkestrite dirigendina. Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestri asutajaliige.

Neeme Saar 80

Üldtutvustuseks
Eesti Puhkpillimuusika Ühingu eelkäijaks on Eesti Lauljate Liidu Puhkpillimuusika sektsioon, mis asutati aastal 1921. Iseseisev ühing registreeriti aprillis 2003.

Ühingu missioon
Puhkpillimuusika kui rahvuskultuuri säilitamine ja arendamine, loovuse ja eneseteostuse pakkumine, järelkasvu tagamine ja üldsuse huvi tõstmine puhkpillimuusika vastu.

Tegevussuunad
Tegutsevad toimkonnad ja mentorid, toetatakse kollektiive, peetakse noodikogu, toetakse projekte, töötab kutsekomisjon ja hindamiskomisjon, tunnustatakse dirigente.

Kontaktandmed
MTÜ Eesti Puhkpillimuusika Ühing
Roosikrantsi 13, Tallinn 10119
vastutav sekretär Valdo Rüütelmaa
50 64 898

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Neeme Saar 80

05.09.2020. Palju õnne kauaaegne puhkpilliorkestrite dirigent ja pedagoog! Töötanud Tartu Õpetajate Seminari, Tartu ja Tallinna Pimedate Ühingu puhkpilliorkestrite dirigendina. Vabariikliku Orkestrijuhtide Puhkpilliorkestri asutajaliige.

Neeme Saar 80

www.puhkpy.ee © 2018 Eesti Puhkpillimuusika Ühing »