Suveakadeemia

Muusikafestival ja suveakadeemia puhkpillimängijatele, lauljatele ja dirigentidele, toimub juba 2007.aastast. Järgmine suveakadeemia Loksal juba 6-8.07.2016!!!

Suveakadeemia

Muusikafestival ja suveakadeemia puhkpillimängijatele, lauljatele ja dirigentidele, toimub juba 2007.aastast. Järgmine suveakadeemia Loksal juba 6-8.07.2016!!!

 

Üritusele on alati ja väga oodatud:

 

Noored puhkpillimängijad ja lauljad (noorte puhkpilliorkestrite mängijad ja muusikakoolide õpilased), kes soovivad täiendada kogemuste pagasit mängimaks harjumuspärasest teistsugustes kooslustes, uute dirigentide, solistide, professionaalide ja kaaslastega.

 

Noored dirigendid, kes soovivad näha kogenud kolleegide tööd orkestriga, võimalik osaleda nö. "Passiivprogrammis" (partituuride, teiste dirigentide, uute materjalidega tutvumine) ja "Aktiivprogrammis" (passiivsele lisandub praktiline töö orkestri ees ühe looga).


Noored heliloojad, kellele pakutakse võimalust konkureerida oma teosega festivali programmi, kus esitatakse ühendorkestriga igal aastal vähemalt ühte uut noore helilooja uudisteost.


Publik, kelle puhkus Võsul saab meeldivaks kvaliteetse muusikaelamuse läbi, kontserdid toimuvad igal õhtul Võsul.

Lõppkontserdi korduse viime aga igal aastal ka Võsult välja - 2009 olime Tartus, 2010 Iisakul, 2011 Tallinnas, 2012 taas Tartus, 2013 Viljandis.

Suveakadeemia
Võsu Viis '10 Festivaliorkester laupäevasel GALA-kontserdil
Suveakadeemia

 

Festivali tegevused:
• Põhirõhk on asetatud festivali raames igapäevaselt toimuvatele ühendorkestri proovidele (mille ees töötavad nii kogenud kui noored dirigendid), mis on kõige olulisemaks kogemuste vahetamise kohaks;
• Igapäevaselt õpitoad muusikutele ja dirigentidele
• Vahepaladeks sportlikud mängud ja vabaajategevused osalejate omavahelise suhtluse innustamiseks.
• Igal õhtul toimuvad osalevate orkestrite ja väiksemate koosseisude kontserdid Võsu erinevates paikades.
• Laupäevaõhtusel Gala-kontserdil esitatakse festivali jooksul omandatud ja kokkumängitud kava. Gala-kontserdi kava on plaanitud teadlikult kirju, et anda osalejatele kogemust erinevates muusikastiilidest (klassika ja tänapäevane sümfooniline puhkpillimuusika, ooper, teatrimuusika, kergemuusika).
• Gala-kontserdi kordus toimub pühapäeval väljaspool Võsu mõnes suuremas linnas, et ka kaugemale vahvast üritusest ja selle tulemustest teada anda.

Suveakadeemia
Võsu Viis '11 Festivaliorkester pühapäevasel korduskontserdil Tallinnas Tornide väljakul
Suveakadeemia Muusikafestival ja suveakadeemia puhkpillimängijatele, lauljatele ja dirigentidele, toimub juba 2007.aastast. Järgmine suveakadeemia Loksal juba 6-8.07.2016!!!
Suveakadeemia
Äraütlemata arusaadava veebilehe tegemine kiiresti sest nüüd on konkreetne aadress. Teadlikult võttes on organisatsioonile veebilehtede loomine viimistletult võiks hea välja näha täielikuks ülevaateks paari lehega veebilehtede valmistamine www.aara.ee mis pakub põnevat blogi kodulehtede valmistamine mõistlikult saadaval ka üksikult vaid paari nädalaga tervikliku kodulehe valmistamine kaasaegselt kui uuele ettevõttele. zero base cad
Eesti Puhkpillimuusika Ühing - Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn tel: 6274455, gsm 5064898