Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande

POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB! Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist. Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone! *************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. 2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks. Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt. www.ppaorkester.ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande

POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB!

Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist.

Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone!

*************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta.

2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks.

Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt.

www.ppaorkester.ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€

Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande
Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande POLITSEI- JA PIIRIVALVEORKESTER KUTSUB! Neljapäeval, 8. jaanuaril kl 21 (uksed 20) klubis Hollywood Suur 2015 aasta tervituspidu DISCO GRANDE Aasta tõmbab käima POLITSEI- ja PIIRIVALVEORKESTRI BIG BAND hittlugudega Stevie Wonderi, Michael Jacksoni, Tina Turneri, Earth Wind & Fire repertuaarist. Solistideks KOIT TOOME, TEELE VIIRA, KAIRE VILGATS! Tule ja saa osa ühest suurejoonelisest klubiõhtust, mis on täis särtsakaid rütme, väärt muusikat, lõbusaid inimesi ning üksnes häid emotsioone! *************************Politsei- ja Piirivalveorkestri BIG BAND, dirigent SIIM AIMLA on orkestri d¾ässiarmastajatest muusikutest koosnev koosseis, kes Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20 aasta. 2010 ühinenud Politsei ja Piirivalve bigbändide panus Eesti muusikaelule on olnud suur. Mõlemat koosseisu saab pidada bigbändimuusika eestvedajateks taasiseseisvunud Eesti riigis, antud muusikaliigi populariseerijateks ning paljude Eesti noorte d¾ässmuusikute hüppelavaks. Bigbändi koosseisu kuulub tänasel päeval mitmeid Eesti muusikaelus tunnustatud muusikuid, nende seas Jaak Oserov, Peedu Kass, Danel Aljo, Ülo Mälgand, Roland Karu, Keio Vutt jpt. www.ppaorkester.ee*************************Pilet: Eelmüügist (ticketpro, piletilevi) 8€ / kohapealt 10€
Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Bandi kontsert Disco Grande
Üks põnev artikkel asjaliku kodulehtede valmistamine kiiresti ja leidsin hea lehe. Teadlikult võttes on fotodega kodulehe valmistamine viimistletult mille puhul on alati ajavaru järjekorras webilehe tegemine aara.ee disain algupärase raamistikuga hallatava veebilehtede arendamine saab positiivselt üldistada uuendustele avatud kodulehtede tegemine kui vaja tegusat nõu. zero base cad
Eesti Puhkpillimuusika Ühing - Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn tel: 6274455, gsm 5064898