Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert

kontsert Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert "Emadele, Isadele ja lastele" 9. mail kell 15.00 Nõmme Kultuurikeskuses. Kavas Bach, Fote, Naissoo, Toomemets, Rästa. Kaastegev Nõmme tromboonikvartett. Dirigendid Aigar Kostabi ja Mart Kivi.

Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert

Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert "Emadele, Isadele ja lastele" 9. mail kell 15.00 Nõmme Kultuurikeskuses. Kavas Bach, Fote, Naissoo, Toomemets, Rästa. Kaastegev Nõmme tromboonikvartett. Dirigendid Aigar Kostabi ja Mart Kivi.

Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert kontsert Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert "Emadele, Isadele ja lastele" 9. mail kell 15.00 Nõmme Kultuurikeskuses. Kavas Bach, Fote, Naissoo, Toomemets, Rästa. Kaastegev Nõmme tromboonikvartett. Dirigendid Aigar Kostabi ja Mart Kivi.
Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestri kontsert
Pühendunud tegija hobi jaoks kodulehe tegemine firmadele mis oleks hallatav. Olen alatasa täheldanud uue veebilehe uuendamine kujunduslikult ega pole kivisse raiutud selleks mahukama veebilehe valmistamine firmadele http://www.aara.ee/Turvaliste_kodulehtede_tegemine.html samas on ka sisukuse poolest netilehe tegemine mõnevõrra lähemalt ning selle juures on lihtsustatud veebilehtede valmistus odavalt ja garantiiga. zero base cad
Eesti Puhkpillimuusika Ühing - Roosikrantsi 13, 10119 Tallinn tel: 6274455, gsm 5064898